WOLNE POWIERZCHNIE DO WYNAJĘCIA!

Zapraszamy do kontaktu i oglądania!

Wege Festiwal

Wege Festiwal to stoiska z najlepszą wege kuchnią, które specjalnie z okazji Wege Festiwalu zjeżdżają się z całego kraju!
Roślinna kuchnia wietnamska, meksykańska, koreańska czy indyjska, kuchnia ulicy w wydaniu wege – chrupiące burgery, kolorowe hot dogi czy złociste frytki z batatów. Nie zabraknie również słodkości – puszyste serniki, mocno czekoladowe brownie czy wegańskie lody ♥
Na festiwalu znajdziecie też dział Ekopiękno z naturalnymi kosmetykami oraz stoiska z książkami i dodatkami – bo przecież Wege to nie tylko jedzenie!

Smaki Ameryk - 11-12.05.2019

Ameryki - dwa wielkie bloki kontynentalne leżące na półkuli zachodniej, choć występują pod jedną nazwą to cechuje je nie tylko zróżnicowanie klimatyczne i geograficzne, ale przede wszystkim kulturowe. Przez dwa dni zabierzemy Was w podróż po smakach, produktach, usługach w przekroju od południowego Chile aż po kanadyjską północ.

Piotrkowska 217

Piotrkowska 217 to kulturalno-rozrywkowy punkt na mapie Łodzi. Skupiając pasjonatów, tworzymy miejsce pełne dobrej energii i kreatywności, gdzie biznes spotyka się z kulturą i nauką. W ramach przestrzeni dawnej odlewni żelaza Józefa Johna, zlokalizowanej w samym centrum miasta między ul. Piotrkowską 217 a al. Kościuszki 132, oferujemy na 8 000 m2 funkcje biurowe, handlowe, usługowe i gastronomiczne. Wiemy, że miejsce tworzą ludzie i ich zaangażowanie. Budując kreatywną społeczność jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy biznesowe i oryginalne pomysły.

W ramach Piotrkowskiej 217 tworzymy też autorską ofertę wydarzeń. Rocznie współorganizujemy ponad 20 imprez open air. Stworzyliśmy specjalne miejsce pod wydarzenia wewnętrzne– Odlewnię, w której przeprowadziszsam lub w ramach naszej kompleksowej usługi event prywatny, spotkanie biznesowe, koncert, warsztat, prezentację produktu itd. Przyjdź do nas, a przekonasz się na jak wielu polach jesteśmy wstanie współpracować.

Inicjatywie przyświeca hasło strategiczne naszego miasta „Łódź Kreuje”.

Właścicielem obiektu jest firma OKAM CAPITAL, lider wśród mieszkaniowych firm developerskich.

Odlewnia

Szukasz wyjątkowego wnętrza w łódzkim, industrialnym klimacie? Hala Odlewni jest do Waszej dyspozycji zarówno na wynajem indywidualny, pod wesela, chrzciny i uroczystości rodzinne jak i organizację każdego typu eventu biznesowego. Współpracując z kreatywną społecznością Piotrkowskiej 217 jesteśmy w stanie zaproponować Wam wydarzenie odlane na miarę Waszych potrzeb.

Najemcy

Textilab

#łódzki

#coworking

#krawiecki

Zobacz na Facebooku
Manufaktura Czekolady w Łodzi

#pijalniaczekolady 
#nadeser
#warsztaty

Zobacz na Facebooku
Klubwino

#restauracja

#wino

#degustacja

Zobacz na Facebooku
King Kong

#restauracja

#kuchniatajska

#padthai

Zobacz na Facebooku
Kołowrotki

#jazdanawrotkach

#zabawa

#warszaty

Zobacz na Facebooku
Korzenie

#restauracja

#wege

#glutenfree

Zobacz na Facebooku
All Star Klubowkawiarnia

#klubokawiarnia

#pizza

#freetime

Zobacz na Facebooku
Pizza Truck Garage

#pizza

#smakisezonowe

#nadowóz

Zobacz na Facebooku
Chill Bistro&Bar

#restauracja

#lunch

#drinkbar

Zobacz na Facebooku
Szwlania Smaków

#restauracja

#lunch

#kuchniaautorska

Zobacz na Facebooku
Hot Air Cafe

#kawiarnia

#coffe

#cupping

Zobacz na Facebooku

Eventy